Polskie Stowarzyszenie Yumeiho
strona oficjalna
Lista terapeutów

Kompletna lista terapeutów Polskiego Stowarzyszenia Yumeiho 

[Dan Yumeiho] - skala od 1 (najniższy) do 7 (najwyższy)      Dany  5 , 6  i  7 są stopniami nauczycielskimi

Tylko terapeuci od trzeciego dana wzwyż mogą samodzielnie wykonywać zabiegi metodą Yumeiho, wyjątek stanowią terapeuci z drugim danem, którzy posiadają jeszcze regulaminowy czas na  przystąpienie do egzaminu na trzeci dan ( tylko tacy terapeuci są również wymienieni na poniższej liście).

 

 

Nazwisko i Imię                                 [ stopień-Dan ]    miejscowość                          ( terapeuta Yumeiho od roku )



 

Banasiński Marcin............................[3 dan]....Warszawa                                             (2009) 

Baska Halina......................................[3 dan].... Warszawa                                            (1992)

Bojkiw Roman...................................[3 dan].... Warszawa                                            (2012)

Boźović Dragan................................[3 dan].... Mikołów                                                (2013) 

Cymara Robert..................................[3 dan].... Jelenia Góra                                        (2011)

Cypryś Konrad..................................[4 dan].... Rzeszów                                              (2011)

Czaja Tomasz....................................[2 dan].... Dębica                                                   (2015)
 

Dędek Dariusz...................................[3 dan].... Łódź                                                      (2002)

Dłuski Maciej......................................[7 dan].... Rzeszów  *YYT                            (1989) 

Filipczyk Krystyna...........................[3 dan]....Olsztyn                                                   (2003) 

Gąsiorek Katarzyna.........................[3 dan].... Wadowice                                             (2003)

Góraj Małgorzata..............................[3 dan].... Szczecin                                                (2013)

Gutowska Katarzyna.......................[3 dan].... Wrocław   *YYT                                   (2001)

Jarosiński Sylwester.......................[3 dan].... Siedlce                                                  (2002)

Kłyk Magdalena................................[3 dan].... Katowice                                               (2014)

Kondyukh Pavlo..............................[2 dan].... Gdańsk                                                  (2014)
 

Koniuch Ewa....................................[3 dan].... Piaseczno                                              (2013)

Korasadowicz Leszek....................[3 dan].... Opole                                                      (2010)

Korbański Stanisław......................[4 dan].... Bielsko-Biała

 
Kornaś Janusz.................................[3 dan].... Tychy - Lędziny                                    (2003)

Krzyżowski Rafał............................[3 dan].... Warszawa                                               (2013)
 

Lewandowski Adrian......................[3 dan].... Wrocław                                                 (2015)

Lichtarowicz Rafał..........................[3 dan].... Szczecin                                                 (2014                                  

 

Ludwiniak Sylwester......................[3 dan].... Warszawa

 
Magryś Dorota.................................[3 dan].... Rzeszów                                                 (2003) 

Malinga Grzegorz............................[3 dan].... Rzeszów                                                 (1991)

Małek Jacek .....................................[3 dan].... Tychy                                                       (2002)

Marczak Rafael................................[3 dan].... Konin                                                       (2003)

Orzeł Marzena..................................[2 dan]... Puławy                                                      (2016)           
                 

Pałka Janusz...................................[3 dan].... Rzeszów                                                  (1991)

Pałka Leszek...................................[2 dan].... Wrocław                                                   (2015)

Puk Józef ......................................[3 dan].... Wrocław

 Raś Robert.....................................[3 dan].... Ropczyce                                                 (2012)
 

Rećko Paweł...................................[3 dan].... Suwałki                                                     (2011)

Rospara Jack..................................[3 dan].... Warszawa                                                 (2014)

Rozkrut Michał...............................[3 dan].... Katowice                                                   (2013)

 Rydzik Bogusław..........................[3 dan].... Rzeszów                                                   (1991)

Sawoń Marek..................................[3 dan].... Białystok                                                    (2004)  

Słoń Andrzej...................................[3 dan].... Warszawa                                                   (2011)

Słowikowski Piotr..........................[3 dan].... Ełk                                                                 (2012)

Smagur Jerzy.................................[3 dan].... Szczecin                                                     (2000)

Sobczyk Sławomir........................[3 dan].... Łódź                                                             (2013)
 

Streich Paweł.................................[3 dan].... Wisła                                                             (2011)

Strug Paweł....................................[3 dan].... Lublin                                                           (2010)

Szewczuk Piotr..............................[3 dan].... Świecie                                                         (2011)

Szostak Leszek.............................[3 dan].... Świebodzice                                               (2003)

Szpak  Łukasz...............................[3 dan]... Gdańsk                                                          (2014)
 

Szulc Maciej...................................[3 dan].... Gdynia                                                           (2012)

Szydłowska Barbara...................[2 dan].... Szczecin                                                       (2016)
 

Szymański Zbigniew....................[3 dan].... Warszawa                                                     (1991)

Szymański Jerzy.........................[3 dan].... Gliwice

 Tomczyk Dorota..........................[3 dan].... Wadowice                                                     (2003)

Tomków Zdzisław.......................[3 dan].... Zabrze

Weryński Andrzej.........................[3 dan].... Opole                                                             (2001)

Witkowski Dariusz.......................[2 dan].... Szczecin                                                       (2016)

Włodarczyk Anna.........................[2 dan]... Siedlce                                                           (2016)

Wrzesiński Łukasz......................[2 dan].... Susz                                                               (2016)

Zakrzewski Grzegorz..................[3 dan].... Warszawa                                                     (2010)
 

Zaskórska Magdalena.................[3 dan].... Częstochowa                                              (2009) 

Zaskórski Paweł...........................[3 dan].... Żytno k/Radomska                                     (2004) 

Zborowski Piotr............................[3 dan].... Świnoujście                                                  (2001)

Zieliński Przemysław..................[2 dan].... Kowary                                                           (2016)


Zubko Piotr....................................[2 dan].... Białystok                                                       (2016)

Zwoleński Lech............................[3 dan].... Jasło                                                               (2001)






 

*Y Y-T  osoba uprawniona do przeprowadzania kontroli i korekcji wad postawy dzieci w systemie Yumeiho Yobouigaku - Taikei®


 



Hosting ITL.pl
Strona główna
O Stowarzyszeniu
Lista terapeutów
Lista gabinetów
Dla terapeutów
Galeria zdjęć
Ulubione linki
Kontakt
Mapa strony